Jak NAPRAWDĘ urozmaicić swój związek na odległość?

urozmaicić związek na odległość

Jeśli uważasz, że związek na odległość powinien oznaczać dla Twojej pary nudę i abstynencję , pomyśl jeszcze raz, ponieważ całkowicie się mylisz.

Bez względu na odległość, satysfakcja z życia seksualnego zależy od kreatywności i dialogu w twoim związku.

Więc jeśli szukasz praktycznych sposobów na podtrzymanie atrakcyjności i szybszego spędzania czasu, gdy jesteście tak daleko od siebie, oto 11 sposobów na urozmaicenie swojego romantycznego związku na odległość .

Chcę jednak podkreślić, że nie należy robić czegoś, co nie sprawia, że ​​czujesz się komfortowo. Jeśli jeszcze nie odbyliście ze sobą stosunku, niektóre z poniższych pomysłów mogą być niezręczne lub nawet zawstydzające.

W takim przypadku nadal możesz urozmaicić swój związek, wzmacniając współudział, który masz razem i stopniowo posuwając się do przodu.

Pomysł nr 1: sekst ing

Sexting to prosty, ale skuteczny sposób na stworzenie razem intymności w dowolnym momencie. Zacznij od kilku flirtujących wiadomości , zanim przejdziesz do sedna sprawy.

Możesz także dodać zdjęcie, aby jeszcze bardziej wyrazić swoje intencje. Nie ma ograniczeń, więc idź!

Pomysł nr 2: Poznaj swoje fantazje

Komunikacja jest niezbędnym elementem każdego związku na odległość. Twoje rozmowy telefoniczne to idealne momenty na wspólne odkrywanie swoich najgłębszych fantazji i pragnień , bez obawy, że zostaniesz osądzony.

Słuchanie partnera i sugerowanie jednego po drugim da ci nowe pomysły na zjazdy, ale także zmierzy się z dystansem i sprawi, że będzie to o wiele przyjemniejsze.

Pomysł #3: Wyślij swoje seksowne zdjęcia

Zaskocz swojego partnera „mniej więcej” sugestywne zdjęcie Ciebie: lekki strój, oryginalny kąt, seksowna poza itp.

Właściwie nie musisz nawet daleko posuwać się, aby uruchomić swoją drugą połówkę: ciekawość i wyobraźnia zadbają o to za Ciebie.

seksowny związek na odległość

Pomysł 4: Podziel się seksem i wideo

Jeśli chcesz wydobyć wielkie spluwy, zmysłowy film będzie idealny, aby Twój partner umrzeć z pożądania.

Miej zaufanie do siebie i swojej siły przyciągania i zachowaj lekki i czarujący ton, aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki.

Pomysł nr 5: zabawa telefonem

A co z seksem przez telefon?

Słyszenie przez telefon westchnień przyjemności i jęków to świetny sposób, aby pobudzić wyobraźnię drugiej osoby i urozmaicić swój związek .

Wymyśl scenkę, zaproś partnera i z pasją opisz wszystkie fakty i gesty. Nawet jeśli nie możesz dotknąć drugiej osoby bezpośrednio, możesz jej/jego powiedzieć, co byś jej/jego zrobił…

Pomysł nr 6: Miej romantyczne randki przez Skype

Nie ma nic lepszego niż widzieć, jak partner bezpośrednio się bawi.

Zacznij od tradycyjnej randki przez Skype: kolacja, rozmowa i dlaczego nie romantyczny film, zanim przejdziesz do poważnych rzeczy. Tworzenie sprzyjającej atmosfery jest więcej niż konieczne w prawdziwym życiu, więc dlaczego ktokolwiek miałby o tym zapomnieć, gdy jesteś na odległość?

Pomysł nr 7: Napisz gorący list

Jeśli ty lub twój partner wolicie literaturę erotyczną, nic nie stoi na przeszkodzie, aby napisać niegrzeczny list lub historię zawierającą niektóre z twoich fantazji i pragnień.

Wyślij to zainteresowanej osobie lub przeczytaj jej wynik podczas wirtualnego spotkania.

Pomysł nr 8: D iskryj prawdziwy seks w związku na odległość

Obecnie istnieje coraz więcej rodzajów zabawek erotycznych w związkach na odległość, które pozwalają poczuć w czasie rzeczywistym partnera tak, jakby dystans nie istniał.

W połączeniu ze Skype’em jest to najwspanialszy sposób dzielenia się czymś więcej niż tylko słowami. W tym celu wystarczy zainwestować w parę zabawek erotycznych Lovense , odebrać paczkę i gotowe! Nigdy nie możesz żałować tego zakupu.

urozmaicić związek na odległość

Pomysł nr 9: Zrób striptiz

Niezależnie od tego, czy solo, czy jako gra, striptiz będzie idealnym pomysłem na łatwą seksualizację i zwiększenie współudziału.

Można sobie wyobrazić grę w pokera, „Prawda czy wyzwanie”? gra lub jakikolwiek inny rodzaj zabawy, który dawałby zabawny pretekst do rozbierania się.

Pomysł nr 10: Podaruj jej/jemu seksowny prezent

Oto drobiazg, który sprawi, że twoja druga połowa będzie wiedziała, jak bardzo za nią tęsknisz. Wyślij jej romantyczny i sugestywny prezent w postaci czekolady, bielizny, a nawet zabawki dla dorosłych.

Jeśli brakuje Ci inspiracji, polecam zajrzeć do kategorii blogów z najlepszymi pomysłami na prezent dla relacji na odległość .

Pomysł #11: Spotkaj się!

Niewątpliwie ostateczne rozwiązanie. Uwolnienie wszystkich napięć nagromadzonych przez kilka tygodni, a nawet miesięcy, obiecuje upalne i niezapomniane spotkanie .

Te wspomnienia pocałunków i uścisków dadzą ci siłę do kontynuacji i jeszcze więcej wyobraźni…

Wniosek

W końcu kluczem jest zaskakiwanie się nawzajem w sposób niewinny, ale seksowny.

Mając to na uwadze, znajdź to, co najbardziej Ci odpowiada: może wolisz wideo, zdjęcia, tekst, „akcję”? lub głos. Ważną rzeczą jest to, że jesteś wygodny w użyciu metody. Po tym nie ma limitu.

W każdym razie ten rodzaj niespodzianki z pewnością pomoże ci zdobyć punkty w twoim związku, za coraz bardziej palące pragnienie.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *