Jak długo trwa faza miesiąca miodowego w związku na odległość?

Relacja na odległość w fazie miesiąca miodowego

Wchodzenie w związek na odległość

Dla każdego, kto był w długotrwałym związku lub doświadczył wielu związków, powszechnie wiadomo, że miesiąc miodowy może być czasem czystej ekstazy: nie tylko pragniesz uwagi innych i cieszysz się poznawaniem wszystkich skomplikowanych szczegółów, ale wszystko jest również świeże i nowe.

Kiedy zastanawiasz się, jak długo trwa faza miesiąca miodowego w związku na odległość? Ogólnie rzecz biorąc, w zależności od różnych czynników, miesiąc miodowy może trwać od 3 do 13 miesięcy.

Jednak ze względu na czynnik dodatkowej przestrzeni między dwojgiem kochanków, miesiąc miodowy między osobami pozostającymi w związku na odległość może w rzeczywistości trwać nawet 24 miesiące .

Od momentu, gdy poznasz swojego partnera i zaczniesz spędzać razem czas na romantycznych randkach, możesz poczuć się jak nierozłączni.

Niesamowite wspomnienia, które oboje będziecie tworzyć i udostępniać, mogą sprawić, że zaczniecie się zastanawiać, jak któreś z was było kiedykolwiek szczęśliwe bez drugiego u boku.

Podobnie jak w przypadku wielu innych par, odległość może być czasem siłą napędową, która zbliża was do siebie lub oddala.

ostatni miesiąc miodowy widok związku na odległość

Zalety i wady związku na odległość

Nie zawsze możemy wybrać, w kim się zakochujemy i może się to zdarzyć w najbardziej nieprawdopodobnych sytuacjach. Niemniej jednak średnio około 14 do 15 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych uważa się za będących w długotrwałym związku i mierzy się z wyzwaniem zarówno przestrzeni, jak i czasu .

Pomimo rażących trudności związanych z nie spędzaniem wieczorów we własnych mieszkaniach i koniecznością zastąpienia regularnego trzymania się za rękę podczas nocnych rozmów telefonicznych, serce chce tego, czego chce, a zatem przeszkody, które pojawiają się w fazie miesiąca miodowego, mogą albo nawiązać związek silniejszy lub po prostu sprawić, że uschnie .

Jedną z głównych różnic, które możesz napotkać w związku na odległość, w przeciwieństwie do standardowego związku, w którym odległość może nie być problemem, jest to, że doświadczenia mają tendencję do delektowania się.

Ze względu na sporadyczne przerwy między widywaniem się, oznacza to, że jest czas na zaplanowanie specjalnych wydarzeń i okazji, o których niekoniecznie myślisz, aby włożyć wysiłek, jeśli widujesz się codziennie lub co tydzień.

Co więcej, ze względu na nadmiar podniecenia, jaki odczuwa się po nagłym pośpiechu nowego związku, łatwo jest chcieć upchnąć wszystko do pierwszego miesiąca.

Kiedy oboje mieszkacie w różnych miastach, miastach, a nawet krajach, nie jest to możliwe, a zatem oznacza to, że możecie rozszerzyć działania, które często występują tak szybko .

Naturalnie, możesz poczuć duże rozczarowanie, gdy nadejdzie czas powrotu do domu po spędzeniu idealnego weekendowego wypadu z drugą połówką.

Istnieją jednak wyjątkowe sposoby, dzięki którym możesz zastanowić się nad szczęśliwymi czasami: stworzenie skrzynki pamięci, tak aby była pełna biletów, zdjęć, a nawet ulotek z odwiedzonych miejsc, może być pewnym sposobem na zatrzymanie czasu, który spędzasz razem cenne.

Komunikacja w związku na odległość

komunikacja miesiąc miodowy związek długodystansowy trwa widok

Chociaż ciągłe rozmowy z ukochaną osobą mogą wydawać się kuszące , w mediach społecznościowych, przez telefon i SMS-y , w rzeczywistości ciągła interakcja może prowadzić do tego, że związek stanie się przyziemny i faktycznie wywoła odwrotny skutek wzmocnienia więzi.

Relacja na odległość pozwala skupić się na jakości, a nie na ilości, więc kiedy spędzacie razem czas , chcecie oboje jak najlepiej go wykorzystać i porozmawiać o tym, co jest dla was ważne.

Kolejną zaletą dystansu i tym, co z pewnością przedłuży fazę miesiąca miodowego, jest to, że poznanie się może zająć więcej czasu, ale kiedy to się stanie, poświęcisz swój czas na ten proces i stworzysz jeszcze dalszą intymność .

Nie oznacza to również, że nie można używać Skype’a, a ustalenie ustalonych godzin i dat pozwoli Ci cieszyć się specjalnymi rozmowami na temat tego, co dzieje się w każdym Twoim życiu.

Kiedy rozwijasz więź ze swoją drugą połówką, ograniczona komunikacja może początkowo sprawić, że poczujesz się zniechęcony i tęsknisz za nimi .

Na wczesnych etapach łatwo jest chcieć trzymać się każdego ich słowa, ponieważ po prostu nie wiesz, kiedy ponownie doświadczysz tej wysokiej jakości interakcji z powodu obu życiowych wymagań.

Z biegiem czasu, jednym z produktywnych sposobów radzenia sobie z tym aspektem związku na odległość jest inwestowanie przez każdego partnera w inne obszary swojego życia , aby mogli wykorzystać dystans na swoją korzyść i faktycznie stać się najlepszą wersją siebie i mieć znacznie więcej rozmawiać o tym, kiedy się zjednoczą!

Intymność ze swoim partnerem na odległość

intymność miesiąc miodowy trwa długodystansowy widok związku

Zrozumiałe jest, że brak interakcji fizycznej może być uważany za prawdziwy problem dla niektórych osób długodystansowych: od początku, kiedy poznajemy naszego partnera, wszyscy chcemy wyglądać jak najlepiej i zachować pozornie zbyt idealną i prawie nierealistyczną osobowość .

Chociaż nie jest to możliwe do utrzymania przez dłuższy czas, uznano, że osoby pozostające w związkach na odległość nadal wkładają ten dodatkowy wysiłek przez dłuższy czas, ponieważ etap związku nie zawsze przebiega tak szybko, jak osoby, które mają natychmiastowy dostęp do jednego i -inny.

Ponadto frustracja związana z brakiem możliwości zbliżenia się do partnera może początkowo wydawać się trudna i możesz naprawdę zastanowić się, jak długo trwa faza miesiąca miodowego w związku na odległość?

Potencjalnie, jeśli chodzi o fizyczną intymność, naprawdę trzeba się do tego przyzwyczaić; jednak dzięki nowej i dostępnej technologii istnieje również szereg aplikacji wibracyjnych , które można wykorzystać do połączenia Ciebie i Twojego partnera.

Dlatego też, chociaż oboje jesteście osobno, nadal możecie sprawiać sobie przyjemność . Kiedy już będziesz mieć czas razem fizycznie, to tylko sprawi, że czekanie będzie jeszcze bardziej tego warte!

Jak długo trwa faza miesiąca miodowego w związku na odległość?

Ogólnie rzecz biorąc, związek na odległość może prowadzić do samodoskonalenia, ponieważ będąc z dala od partnera, jesteś prawie zmuszony do konfrontacji z innymi obszarami swojego życia, takimi jak kariera i życie domowe.

Może to być niesamowicie satysfakcjonujące, ale także stać się ciężarem, jeśli bardzo tęsknisz za drugą połową. Jest też dużo miejsca na kreatywność, gdy rozwijasz sposoby i techniki, aby utrzymać wzajemne zaangażowanie, komunikować się, a nawet zachować energię seksualną.

Co ważne, podczas rozwijania relacji na odległość, oboje partnerzy mają szansę nauczyć się wielkiej cierpliwości i pozwolić, aby wszystko rozwijało się organicznie bez ciągłego bombardowania nadmierną pobłażliwością wobec siebie.

Łącznie przewiduje się, że miesiąc miodowy potrwa od 3 do 24 miesięcy , ale tak naprawdę sprowadza się do tego, jak działa twój związek, poziom wysiłku, jaki oboje wkładacie w czasie, który spędzacie razem, a także szybkość, z jaką przechodzisz przez różne fazy związku.

Dystans można powszechnie uważać za coś negatywnego, ale niewątpliwie każdy partner może na tym wiele zyskać, a także przyczynić się do poczucia własnej skuteczności i postępu we wszystkich aspektach swojego życia .

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *