Jak rozweselić kogoś na odległość: prosty przewodnik

Dopinguj kogoś na odległość

Czasami w związku na odległość może czuć się bardzo samotny. Twoja druga połówka jest daleko stąd i przeżywa trudny dzień, tydzień, a nawet miesiąc.

Może być frustrująca próba znalezienia sposobu na to, by się uśmiechnęli i pocieszyli . To sprawia, że ​​marzysz, żebyś tam był, aby ich przytulić i powiedzieć, że wszystko będzie dobrze.

Oto prosty przewodnik po kilku sposobach na pocieszenie swojej drugiej połówki w związku na odległość. Może być za darmo lub trochę drożej, ale to nie ma znaczenia, dopóki się uśmiechają.

1. Zrób coś, co kochają

zrób coś, miłość dopinguj związek na odległość

Czy kochają, kiedy dzwonisz? Lub gdy wyślesz długą, szczerą wiadomość? Bycie tak daleko może postawić tę barierę między wami dwojgiem, ale to nie znaczy, że nie możesz wykonywać małych, szczerych działań, aby ich rozweselić nawet przez minutę.

Kiedy wchodzisz w związek, nawet na odległość, musisz obserwować swoją drugą połówkę. Dowiedz się, jakie drobne czynności wykonujesz, aby ich uszczęśliwić i zapamiętaj je.

Niezależnie od tego, czy jest to telefon, tekst, piosenka , czy nawet zdjęcie czegoś, co sprawia, że ​​się uśmiechają, ważne jest, aby wiedzieć o tych rzeczach i używać ich, gdy druga osoba jest przygnębiona. Jeśli nie jesteś pewien, co możesz zrobić, aby ich pocieszyć, nigdy nie jest wykluczone, aby ich zapytać.

W większości przypadków udzielą ci szczerej odpowiedzi , a taka wiedza jest ważna dla dobrze prosperującego i długotrwałego związku na odległość.

2. Zaskocz ich

zaskoczyć ich rozweselić widok relacji na odległość

Nie ma nic lepszego w związku niż dobra ekscytująca niespodzianka. Nawet w przypadku związku na odległość istnieje wiele sposobów na zaskoczenie swojej drugiej połówki.

Jest to kolejna rzecz, w której będziesz musiał wiedzieć, co lubi i nie lubi Twoja druga połówka . Niespodzianka nie jest dobra, chyba że im się to podoba.

Jest tak wiele różnych sposobów, aby ich zaskoczyć, niektóre kosztują, a inne nie. W dobrym związku musisz wydać trochę pieniędzy, aby pokazać im, że jesteś gotów zrobić dla nich pewne rzeczy. Z czasem doprowadzi to do powstania wspaniałej podstawy.

Oto kilka sposobów, w jakie możesz zaskoczyć swoją drugą połówkę:

Niespodzianka wycieczki

Jeśli twoja druga połówka ma ostatnio trudności, świetnym sposobem na pocieszenie ich jest zaskoczenie ich wycieczką, aby ich zobaczyć. To nie musi być długie, może to być nawet dzień na zabranie ich na randkę i przytulenie, którego tak bardzo potrzebują. Fizyczne uczucie jest ważne w każdym związku.

Wyślij im list

Otrzymanie listu od drugiej połówki może zająć cały dzień. Dlatego napisanie szczerego listu może być świetnym sposobem na pocieszenie swojej drugiej połówki z daleka. Będzie to nie tylko wielka niespodzianka, gdy sprawdzają pocztę, ale będzie to coś, co będą cenić przez długi czas.

Niespodzianka wakacje

Każdy potrzebuje wakacji, więc dlaczego nie zaskoczyć nimi swojego partnera na odległość . Jeśli zauważyłeś, że od jakiegoś czasu czują się przygnębieni, to świetną rzeczą dla was obojga byłoby wspólne wakacje od waszego intensywnego życia. Nie tylko wzmocni to twoją więź, ale także pomoże rozweselić ukochaną osobę.

3. Po prostu z nimi porozmawiaj

po prostu porozmawiaj z nimi, rozweselić związek na odległość

Najtańszą i najłatwiejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby ich pocieszyć, jest rozmowa z nimi. Jesteś kimś, komu ufają i kochają, więc kiedy życie przygnębia ich czasami wszystko, czego potrzebują, to ukochana osoba, z którą mogą porozmawiać . Bądź ich zaufaną płytą rezonansową i udzielaj im rad, kiedy to pasuje.

Relacje, nawet te na odległość, są pod tym względem świetne. Kiedy wchodzisz w związek, masz więź z kimś takim jak ty, z nikim innym. Jesteś najbardziej zaufaną osobą swoich znaczących osób, więc kiedy mają zły dzień, po prostu porozmawiaj z nimi i bądź przy nich.

Bycie tak daleko może być trudne, ponieważ czujesz, że nie jesteś w stanie wystarczająco pomóc, ale poproszenie ich o rozmowę może być świetnym sposobem, aby poczuć się trochę mniej daleko .

4. Wyślij im prezent

wyślij im prezenty, aby pocieszyć związek na odległość

Czasami mały prezent może rozjaśnić ich dzień, wiedząc, że o nich myślałeś. Duży prezent jest zawsze miły, ale nie zawsze potrzebny.

Zachowaj duże prezenty na specjalne okazje, urodziny, rocznice i święta. Z drugiej strony małe prezenty są świetne na każdą okazję , nawet jeśli chcesz pocieszyć swoją drugą połówkę.

Drobne prezenty mogą obejmować zarówno przemyślany prezent, o którym wiesz, że Twoja druga połówka mówiła, jak i coś małego, co zobaczyłeś i przypomniałeś o nich.

Pokochają każdy przemyślany prezent, jeśli pochodzi z serca. Tego typu prezenty mogą pomóc ludziom się rozweselić i pokazać im, jak bardzo o nich myślisz i je kochasz .

Nie wszystkie prezenty muszą być drogie. Nie bądź tani przez cały czas, ale nie ma nic złego w niedrogich prezentach za przemyślane przypomnienia, że ​​Ci na nich zależy. Prezenty nie tworzą ani nie zrywają związku, ale miło jest je dawać i otrzymywać.

Kiedy zobaczysz coś, co przypomina ci twoją drugą połówkę, weź to dla nich i wyślij jako niespodziankę. Umili ich dzień i sprawi, że poczujesz się dobrze, że możesz to dla nich zrobić.https://www.youtube.com/watch?v=KC9nnqdDPjk
Film z YouTube

Końcowe przemyślenia

Bądź tam dla swojej drugiej połówki . Jeśli mają zły dzień, tydzień, a nawet miesiąc, wszystko, co musisz zrobić, to być ramieniem, na którym można płakać i pudłem dla ich problemów.

Zaskoczenie kogoś wyjątkowego może być również świetnym sposobem na pocieszenie go i utrzymanie iskry w związku.

Nie wykluczaj, że od czasu do czasu zrobisz coś specjalnego, aby ich zaskoczyć. Oprócz wykonywania małych czynności specjalnych, mogą one być równie ważne.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *