Czy (i powinni) dawni byli z dalekiego zasięgu mogą wrócić do siebie?

dawni exes z powrotem razem

Kiedy jesteś w związku, czasami mogą się skończyć, a czasami mogą skończyć się źle. Jeśli masz eks z dalekiego dystansu, który chce z tobą wrócić, jestem pewien, że jesteś podekscytowany, ale musisz poświęcić chwilę i pomyśleć o tym.

Kiedy odchodzą, możesz czuć się załamany i możesz za nimi tęsknić jak szalony. Więc kiedy słyszysz, że chcą się spotkać, może to wywołać u ciebie zawroty głowy i podekscytowanie. Najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić w tej sytuacji, jest cofnięcie się o krok. Zrób krok do tyłu i naprawdę zastanów się, co naprawdę chcesz zrobić w tej sytuacji .

Oto kilka dobrych wskazówek, o których warto pomyśleć, podejmując decyzję, czy wrócić do swojego byłego na odległość.

1. Zerwałeś z jakiegoś powodu, więc nie zapomnij o tym

powody, dla których byli zerwani wracają do związku na odległość

Jedyną rzeczą, o której ludzie zwykle zapominają, gdy ich eks na odległość prosi o powrót do siebie, jest fakt, że zerwaliście z jakiegoś powodu .

Nie ma znaczenia , czy powodem było oszukiwanie, odkochiwanie się, zbyt wiele niedotrzymanych obietnic, czy coś, co spowodowało twoje zerwanie . Liczy się to, że coś się wydarzyło, zerwaliście, a teraz wasz były chce wrócić do siebie.

W przypadku związku na odległość podjęcie takiej decyzji może być jeszcze trudniejsze. Powodem jest to, że nie możesz być pewien, czy twoja druga połówka rzeczywiście zmieni to, co wydarzyło się tym razem.

Jedyne, co możesz zrobić w tej sytuacji, to zdecydować, czy możesz żyć z tym, co się stało.

Na początku możesz być podekscytowany powrotem do siebie, a mniej więcej tydzień później pamiętasz, jak się czułeś, gdy ten przypadek się wydarzył, lub zaczną zachowywać się tak samo, jak ty, który spowodował twoje zerwanie w pierwszej kolejności.

Cokolwiek zdecydujesz, po prostu upewnij się, że z tym będziesz w porządku.

2. Pamiętaj o ich toksycznych cechach i rzeczach, które rozdzierały was oboje

pamiętam złe traktowanie exes odzyskanie związku na odległość

Czasami to, co was rozdzieliło, nie było jednym aktem, ale zbiorem różnych mniejszych rzeczy, które ostatecznie zamieniały się w naprawdę wielką rzecz. Niektóre z tych rzeczy mogą obejmować rażący brak szacunku, złamane obietnice, inne osoby wznoszące między Tobą mur , lub cokolwiek w tym rodzaju. Dla każdego różni się to, z czym można żyć. Niektórzy ludzie są w porządku z pewnymi działaniami, a inni nie.

W przypadku związku na odległość te toksyczne cechy są czasami trudniejsze do ustalenia. Dzieje się tak, ponieważ spędzasz większość czasu na interakcji przez Internet zamiast twarzą w twarz, więc znalezienie wzorców może być trudniejsze do odkrycia.

Tylko pamiętaj, aby nie zapomnieć o tym, co wydarzyło się podczas twojego związku, abyście się ze sobą rozpadli. Łatwo jest wybaczyć i zapomnieć, dopóki nie zrobią tego samego, co robili w przeszłości. Zawsze poświęcaj tyle czasu, ile potrzebujesz, aby to przemyśleć .

3. Naprawdę pomyśl o sytuacji i nie spiesz się

pomyśl o sytuacji byłego odzyskania związku na odległość

Najlepszą radą, jaką mogę ci dać, jest usiąść i pomyśleć. Nie tylko szybko się nad tym zastanów, ale znajdź spokojne miejsce i naprawdę pomyśl o tym, co się wydarzyło io wyborach, których musisz dokonać .

Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest powrót do siebie ze swoim byłym na odległość i po tygodniu dowiadujesz się, że tak naprawdę nie chcesz ponownie być w tym związku.

Uratuj siebie i swojego długodystansowego eks przed niepotrzebnym bólem serca i po prostu nie spiesz się. Jeśli czujesz, że wywierają na ciebie presję, prawdopodobnie nie powinieneś na początku mówić „tak”.

4. Wybór należy zawsze do Ciebie, więc nie czuj się pod presją

Twój wybór exes długodystansowych relacji zwrot

Nigdy i to znaczy nigdy nie pozwól komuś dokonać takiego wyboru za ciebie. Niezależnie od tego, czy chodzi o twoją rodzinę, byłego czy znajomych, nigdy nie powinno to być ich wyborem. Nie ma nic złego w chodzeniu po radę do swoich bliskich, ale nie pozwól im naciskać na ciebie, abyś dokonał wyboru, którego chcą, abyś dokonał .

To jest twoje życie i ostatecznie twoja decyzja. Zapoznaj się z radami z otoczenia i z tym, co otrzymujesz od swoich bliskich, i rozważ je.

Jeśli najczęściej dostajesz „nie”? niż weź to pod uwagę, a jeśli najczęściej otrzymujesz „tak”? niż wziąć to pod uwagę. To nie znaczy, że twoi bliscy podejmują decyzję za ciebie.

Czasami może być trudniej nie czuć się pod presją, gdy jesteś w związku na odległość, ponieważ czujesz, że masz limit czasu, aby do nich wrócić. Internet jest dobry w śledzeniu czasu i czasu wykonywania połączeń telefonicznych i wysyłania wiadomości tekstowych.

Te sygnatury czasowe mogą wywierać na ciebie dodatkową presję, abyś wrócił do swojej drugiej połówki i nigdy nie powinieneś im na to pozwolić. Zawsze bierz tyle czasu, ile potrzebujesz .

5. Zawsze możesz się spotkać, ale pod ręką jest pytanie, czy powinieneś

czy powinieneś być z perspektywy relacji na odległość?

Zawsze tak łatwo jest powiedzieć „tak”. Powiedzenie „tak” oznacza powrót do rutyny, w której czujesz się komfortowo i powrót do siebie z osobą, z którą czujesz się komfortowo.

Pamiętasz wszystkie dobre czasy, które miałeś i pamiętasz, jak bardzo za nimi tęskniłeś, kiedy zerwałeś. Musisz zadać sobie pytanie, czy rzeczywiście tęsknię za nimi teraz?

To pytanie jest tym, o czym naprawdę musisz pomyśleć. Czy naprawdę tęsknisz za nimi teraz, czy tęsknisz za wygodą i wspomnieniami ? Czy naprawdę tęsknisz za tym, kim byli jako osoba i kim są teraz? To są pytania, na które musisz usiąść i naprawdę się nad nimi zastanowić.

To nie są pytania, które możesz po prostu pominąć lub uznać za nieistotne. Są one ważne, więc zadaj sobie pytanie, czy naprawdę powinniśmy wracać do siebie?

Końcowe przemyślenia

Masz dużo do przemyślenia. Jedyną osobą, która może podjąć taką decyzję, jesteś ty. Musisz więc wybierać mądrze. Pamiętajcie, że zerwaliście z jakiegoś powodu, więc musicie się upewnić, że rozum jest czymś, z czym możecie teraz żyć i ufać, że nie zrobią tego ponownie.

Wiedz też, że w całym twoim związku działy się toksyczne rzeczy, tak jak w przypadku każdego z nas, więc upewnij się, że nie były one ważnym czynnikiem rozpadu.

Pamiętaj, że w przypadku związku na odległość czasami może być trudniej zdecydować, czy powinniście wrócić do siebie, czy nie.

Jest o wiele więcej do rozważenia: czy możesz ufać, że faktycznie się zmienią, nawet gdy jesteś tak daleko, lub jeśli chcesz tylko wrócić do siebie z długodystansową drugą połówką, ponieważ brakuje ci tej osoby, z którą możesz porozmawiać przez telefon przez cały dzień i każdego dnia.

Nigdy nie pozwól nikomu wywierać na ciebie nacisku ani podejmować decyzji za ciebie. To twoje i tylko twoje zadanie. Na koniec zadaj sobie te pytania. To bardzo ważne, abyście nie wracali do siebie, ponieważ tęsknicie za komfortem i rutyną, którą mieliście, ale dlatego, że naprawdę tęsknicie za swoją drugą połówką i czujecie, że jest to idealna okazja, aby się z nimi spotkać.

Nigdy nie sprzedawaj się zbyt nisko ani nie wracaj do siebie, ponieważ czujesz, że są najlepsi, jakich kiedykolwiek dostaniesz, ponieważ przez większość czasu to po prostu nieprawda.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *