5 najlepszych wibratorów do relacji na odległość (inteligentne zabawki)

najlepsze wibratory relacje na odległość

Bycie w związku na odległość może być dość trudne. Nie masz przywileju regularnego uprawiania seksu ze swoim partnerem, co jest kluczowym elementem zdrowego związku.

Jednak, nie wszystko stracone. Wibratory odgrywają kluczową rolę w satysfakcji seksualnej, pozwalając doświadczyć potężnych orgazmów, gdy są właściwie używane. Jeśli jesteś w związku na odległość i martwisz się o swoje życie seksualne, mamy coś dla Ciebie.

Przyjrzymy się niektórym z najlepszych wibratorów do relacji na odległość, których możesz używać regularnie. Przeprowadziliśmy intensywne badania i opracowaliśmy pięć niesamowitych produktów w oparciu o opinie konsumentów i kilka czynników. Spójrz!

Lovense Lush 2

Lovense Lush 2

Ten fantastyczny produkt od Lovense to jeden z najlepszych wibratorów, jakie możesz sobie podarować. Jest to sterowana za pomocą aplikacji i aktywowana dźwiękiem zabawka dla par zarówno na bliską, jak i na daleką odległość. Został zaprojektowany, gdy Lovense zdecydowało się na uaktualnienie swojej oryginalnej wersji Lush , która miała problemy z łącznością Bluetooth. Zanim zagłębimy się w te funkcje, pamiętaj, że Lovense była pierwszą firmą, która wyprodukowała wibratory sterowane przez Internet lub inteligentne.

Jedną z podstawowych cech, które należy wziąć pod uwagę w wibratorze, jest rodzaj korpusu i trwałość. Z przyjemnością informujemy, że Lush 2 ma miękką, bezpieczną dla ciała konstrukcję silikonową, która jest bardzo trwała i łatwa do czyszczenia. Jeśli chcesz jeszcze bardziej wydłużyć żywotność tej zabawki, zaleca się stosowanie lubrykantu na bazie wody zamiast wielu dostępnych na rynku lubrykantów na bazie silikonu.

Faktura zabawki jest również czymś, za co można umrzeć. Lush 2 ma gładką powierzchnię o równych krawędziach, dzięki czemu jest wygodny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Posiada zwężającą się główkę, która ułatwia wprowadzenie do pochwy pod warunkiem nałożenia lubrykantu. Zawsze możesz mieć pewność, że ta zabawka będzie wdzięcznie spoczywać na punkcie G, gdy zostanie prawidłowo włożona.

Zabawkę można łatwo zdezynfekować dzięki silikonowemu korpusowi. Jest również w pełni wodoodporny, dzięki czemu jest wygodny w stosowaniu lubrykantów na bazie wody. Kolejną istotną cechą, na którą należy zwrócić uwagę, jest bezprzewodowe działanie tej zabawki. Wystarczy pobrać aplikację Lovense Remote , która jest bezpłatna w App Store i zsynchronizować zabawkę. Musisz utworzyć konto, włączyć łączność Bluetooth, a następnie strategicznie przytrzymać przycisk na końcu antena.

Lovense Lush 2 recenzja

Aplikacja posiada ustawienie dalekiego zasięgu, które musisz połączyć ze swoim partnerem. Możesz zaprosić drugą stronę do gry, pod warunkiem, że ma zdalną aplikację. Mogą kontrolować Lush i sprawić, że będziesz miał orgazm do zapomnienia. Aplikacja Lovense ma również prosty interfejs użytkownika, co ułatwia nawigację. Twój partner może z łatwością kontrolować twoją bujność, aby pomóc ci spełnić wszystkie twoje pragnienia i fantazje seksualne. Ta aplikacja jest również kompatybilna z kilkoma urządzeniami.

Lush 2 może być używany w miejscach publicznych ze względu na bardzo cichą pracę, którą dodatkowo wzmacnia niewielka konstrukcja i zwężająca się głowica. Może łatwo oprzeć się o punkt G i wygodnie dopasować do majtek, aby za każdym razem doświadczyć potężnych orgazmów. Cicha praca nadal obowiązuje, nawet gdy jest używana poza ciałem.

Jest dostarczany z kablem ładującym USB na wypadek, gdyby zabrakło mu zasilania. Istnieje również kilka ustawień wibracji, które zwiększają stymulację seksualną.

Plusy

 • Pozwala na zapisanie do dziesięciu wzorów wibracji.
 • Wykonany jest z wytrzymałego, bezpiecznego dla ciała silikonu.
 • Można nim sterować zdalnie.
 • Z łatwością zsynchronizujesz zabawkę ze swoją muzyką.
 • Jest trwały i ma prostą konstrukcję.

Cons

 • Wymaga smarowania.
 • Niestety nie można go używać analnie.
 • Zabawka nie jest dostarczana z torbą do przechowywania.

Sprawdź cenę

Ohmibod Esca 2

Ohmibod Esca 2Wibrator Esca 2 to kolejna doskonała opcja dla par na odległość. Podobnie jak Lush 2, może być używany zarówno dla par solo, jak i długodystansowych. Ten produkt to znakomita zabawka erotyczna, którą można łatwo nosić. Czyniąc go jednym z najwygodniejszych wibratorów w całym wszechświecie. Posiada wiele przydatnych funkcji.

Po pierwsze, działa dyskretnie, dzięki czemu jest wygodny w różnych środowiskach. Możesz wygodnie nosić swoją zabawkę i wykonywać codzienne czynności bez przyciągania zbytniej uwagi. Kolejną istotną cechą jest łączność Bluetooth i Wi-Fi. Wykorzystasz Bluetooth do zabawy zbliżeniowej i Wi-Fi do połączeń na duże odległości. Będziesz potrzebować aplikacji OhMiBod Remote i aplikacji FeelConnect do połączeń Bluetooth.

Twój daleki partner może kontrolować twoje orgazmy poprzez połączenie na odległość, które jest niezbędne oprócz sporadycznych zdjęć lub filmów erotycznych. Istnieje wiele opcji, które Twój partner może wyczerpać, aby stworzyć nowe wzory, aby Twoje sesje były jeszcze przyjemniejsze.

Zabawka ma również pojedynczy przycisk wielofunkcyjny, dzięki czemu jest łatwa w użyciu, oszczędzając stresu związanego z kilkoma elementami sterującymi. Możesz szybko wybrać żądane rytmy i wzory wibracji, kiedy tylko jesteś w nastroju.

Porozmawiajmy o ciele. Ten produkt jest wykonany z bezpiecznego dla ciała tworzywa ABS na bazie silikonu, które jest dość miękkie. Jego fantastyczna konstrukcja pomaga spoczywać zarówno na punkcie G, jak i na łechtaczce, zapewniając najlepszą stymulację w historii. Dowiesz się również o rytmicznych wibracjach dzięki interaktywnemu światłu LED tej zabawki, które znajduje się na zwężającej się głowie.

Esca 2 ma wzmocniony ogon, co nadaje mu elastyczną krzywiznę. Tył zapewnia również, że zabawka pozostaje w kontakcie z erotycznymi obszarami dolnymi. Wreszcie, wzmacnia połączenie Bluetooth urządzenia do 25 stóp. Ta zabawka ma cichy, mocny silnik, który przenosi wibracje jednocześnie na łechtaczkę i punkt g. W zestawie znajduje się urządzenie Esca 2, pokrowiec (co wyróżnia go w przypadku Lush 2), kabel ładujący USB, instrukcja obsługi oraz certyfikat potwierdzający jego autentyczność.

kiiroo esca2

Pamiętaj, że przed pierwszym użyciem urządzenie musi być zawsze pełne. Następnie możesz pobrać i zainstalować aplikację zdalną OhmiBod lub aplikację FeelConnect, co nie powinno zająć dużo czasu. Na głowie zabawki znajduje się przycisk włączania, który należy nacisnąć przez około cztery sekundy, aż zacznie migać.

Urządzenie jest zawsze w trybie Bluetooth i łatwo połączy się z Twoimi urządzeniami Bluetooth. Aby połączyć się ze swoim partnerem, po prostu wyślij zaproszenie na długodystansową zabawę, a następnie przejdź do siódmego kroku, który pozwoli partnerowi wybrać dla Ciebie wzory. Możesz także przełączyć się w tryb ręczny, jeśli chcesz osobistą kontrolę nad zabawką.

Plusy

 • Jest łatwy w użyciu.
 • Ma cichą pracę.
 • Jest łatwy do czyszczenia
 • Pełne naładowanie gwarantuje do trzech godzin gry.
 • Posiada satynowe etui, dzięki czemu jest przenośny.
 • Oba tryby zapewniają zróżnicowane, wibrujące rytmy.

Cons

 • Pojedynczy przycisk jest dość niekorzystny w trybie ręcznym.
 • Nie jest w pełni wodoodporny (co jest istotną wadą w porównaniu z opcją typu Lush 2)

Sprawdź cenę

Nie zapomnij o naszym małym upominku dla Ciebie: możesz uzyskać -10% zniżki, korzystając ze specjalnego kodu rabatowego ?SEXTECH? ! ?

Wibracje

recenzja vibease Vibease to zdalnie sterowany wibrator, który może być skutecznie używany przez pary długodystansowe. Jest łatwy do noszenia, co czyni go jednym z najwygodniejszych wibratorów wszechczasów. Oferuje zarówno obsługę ręczną, jak i sterowaną przez aplikację. Aby połączyć się z oddalonym o wiele kilometrów partnerem, użytkownicy muszą zainstalować aplikację, która daje im kontrolę nad pracą wibratora. Najpierw musisz połączyć urządzenie z telefonem przez Bluetooth, a następnie użyć połączenia bezprzewodowego, aby połączyć się z urządzeniem partnera.

Ma ładny design, dzięki czemu jest zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny. Jest mały, zakrzywiony i występuje w kolorze różowym lub fioletowym. Tę zabawkę można z łatwością nosić w majtkach, stymulując łechtaczkę, aby pomóc w szybkim orgazmie. Korpus wykonany jest z miękkiego, klinicznie sprawdzonego silikonu, który przypomina żywą skórę. Urządzenie posiada również super cichą pracę, co sprawia, że ​​jest dyskretne do prywatnej stymulacji. Możesz go z łatwością zastosować w pomieszczeniu, nie przykuwając zbytniej uwagi.

Możesz nawet włączyć swoje urządzenie, a Twoi koledzy nie będą wiedzieć. Nie oznacza to jednak, że jest super cichy. Urządzenie nadal wydaje trochę szumu, tyle że jest tak małe, że inni nie mogą go rozszyfrować. Jego użytkownicy otrzymują również bazę fantastycznych historii, których mogą słuchać podczas pracy nad orgazmem. Istnieje możliwość synchronizacji urządzenia z urządzeniami audio, co jest istotną funkcją. Wyobraź sobie szczytowanie podczas słuchania fantastycznej opowieści fantasy.

Te historie fantasy działają również dla osób, które chcą zagrać solo. Możesz z łatwością zanurzyć się w fantazje i spełnić swoje potrzeby w ciągu jednej minuty. Jak niesamowite może być urządzenie? Na szczęście wibrator Vibease nie jest tak skomplikowany, jak mogłoby się wydawać. Ma dwa przyciski, w przeciwieństwie do Esca 2. Pierwszym z nich jest przycisk zasilania, który służy do włączania i wyłączania urządzenia.

Wibrator zdalnego sterowania vibease

Najważniejszy jest drugi przycisk, który pomaga wybrać pomiędzy trybami wibracji. Jednak ponieważ to urządzenie można nosić, nie musisz przechodzić przez cały ten ból. Możesz łatwo wsunąć swoją zabawkę i sterować nią za pomocą aplikacji. Wreszcie, istnieje aplikacja Vibease Chat, której możesz użyć do połączenia się ze swoim partnerem. Tę aplikację można pobrać z telefonu, po czym utworzysz profil i wybierzesz swoje zdjęcie. Jeśli martwisz się o swoją prywatność, pamiętaj, że inni użytkownicy nie mogą się z Tobą sparować.

Plusy

 • Ma fantastyczny design
 • Ma cichą pracę
 • Zawiera kilka erotycznych historii, których możesz słuchać podczas orgazmu

Cons

 • Urządzenie może sprawić Ci trudności, jeśli zdecydujesz się z nim chodzić.
 • Niestety, aplikacja może źle się zachowywać w niewłaściwym czasie.

Sprawdź cenę

Perła Kiiroo 2

perła kiiroo 2Kiiroo jest wielkim graczem w branży zabawek erotycznych. Jednym z jej produktów jest Pearl, który jest fantastycznym wibratorem dla osób w związkach na odległość. Podobnie jak inne produkty Kiiroo, ten wibrator ma wyjątkowy wygląd i dotyk. Celuje w punkt G, który jest jednym z najbardziej wrażliwych obszarów u kobiety. Wykonany jest z bezpiecznego dla ciała silikonu i ma na dole mały przycisk, który można wykorzystać do ręcznego sterowania. Jego prosta konstrukcja ułatwia również czyszczenie po użyciu.

Zabawka ma około ośmiu cali długości i 4,5 cala szerokości i jest solidnie zbudowana. Można go łatwo włożyć, dzięki czemu poczujesz się pełny, jakbyś brał udział w prawdziwym seksie. Posiada port ładowania na spodzie urządzenia. Ta zabawka ma prostą operację, która pomaga jej górować nad innymi opcjami. Możesz go szybko włączyć, naciskając przycisk zasilania, który jest strategicznie umieszczony. Urządzenie emituje niebieskie światło, sygnalizując gotowość trybu Bluetooth.

Następnie możesz przejąć kontrolę nad urządzeniem, a następnie wybrać dowolny z siedmiu zaprogramowanych wzorców wibracji. Otrzymasz wibracje, pulsy lub kombinację tych dwóch. Urządzenie posiada również baterię litową, która posłuży Ci przez godzinę. Jest wyposażony w ładowarkę USB, którą można podłączyć do ładowarki ściennej, aby zaoszczędzić na czasie.

Recenzja Kiiroo Onyx 2 + Pearl 2

To urządzenie można również sparować z innymi zabawkami wyprodukowanymi przez firmę macierzystą. Oznacza to, że wrażenia mogą być przenoszone z urządzenia na urządzenie, takie jak Kiiroo Onyx 2 i Fleshlight Launch.

Plusy

 • Urządzenie można sparować z innymi zabawkami tego samego producenta, oferta skierowana również do par osób tej samej płci.
 • Ma prostą obsługę
 • Ma szeroką konstrukcję, która sprawi, że poczujesz się pełny.
 • Posiada unikalny design.

Cons

 • Pearl 2 ma słabą retencję baterii. Pełne naładowanie wystarczy na godzinę.
 • Nie ma najładniejszych wzorów.

Sprawdź cenę

I uzyskaj -10% ZNIŻKI, korzystając z kodu promocyjnego „Fun10”? ?

Lovense Nora

ldr max2-nor

Our last product is Nora Rabbit, which is another excellent option from Lovense. This toy has an innovative design that makes it highly functional, reaching both the clitoris and the g-spot. Most importantly, it works well for distant couples. It has super incredible features that users find useful. It is app-controlled through the Lovense Remote app, which serves both solo and couple play. You will easily give up control of the device to your partner by sharing via Bluetooth.

This device has endless vibrations and play possibilities, a feature that makes it better than many options. The app has an excellent user interface that makes it easy to navigate. You can easily pair your device to other Lovense sex toys and vibrators. You also get a sound setting that helps you control the sound and intensity of the vibrations. How lucky can you get?

Zabawka wykonana jest z bezpiecznego dla ciała silikonu, co jest dużym atutem. Ma również gładką, miękką konsystencję, która przypomina miąższ. Swoją zabawkę z łatwością wyczyścisz za pomocą myjki lub środka do czyszczenia zabawek. Jednak podczas czyszczenia zwracaj uwagę na przyciski sterujące. Zabawka charakteryzuje się również intensywnymi wibracjami i niepowtarzalnym designem. To urządzenie może być również sparowane z Max 2 i innymi zabawkami Lovense, aby pomóc parom na odległość spełnić ich seksualne pragnienia .

Lovense Nora + Max

Użytkownicy mogą cieszyć się zabawą na duże odległości z obsługą Bluetooth z różnymi zabawkami. Możesz łatwo połączyć się ze swoim partnerem za pośrednictwem aplikacji i cieszyć się intensywnymi orgazmami niezależnie od ich położenia geograficznego. Skonfigurowanie aplikacji Lovense nie wymaga żadnego wysiłku, dzięki czemu będziesz mógł się połączyć w kilka minut. Należy jednak pamiętać, że to urządzenie nie nadaje się do gry publicznej.

Plusy

 • Ma unikalny i zoptymalizowany design
 • Można nim zdalnie sterować za pomocą aplikacji.
 • Użytkownicy mogą łatwo łączyć się z innymi urządzeniami Lovesense.
 • Jest gładka i miękka.

Cons

 • Z tym urządzeniem musisz używać lubrykantów na bazie wody.
 • Rotacja może być dość przerażająca.

Sprawdź cenę

3 główne kryteria wyboru najlepszych wibratorów do relacji na odległość

Łączność

Powinnaś zadowolić się zabawką, która pozwoli ci łatwo połączyć się ze swoim partnerem. Byłoby bardzo niefortunne, gdyby twoje połączenie zakończyło się nagle, gdy zbliżasz się do szczytowania.

Żywotność baterii

Powinieneś zadowolić się urządzeniem, które może Ci służyć znacznie dłużej, na przykład trzy godziny. Nie chcesz kontynuować ładowania po każdym krótkim czasie.

Budowa

Konstrukcja Twojego urządzenia decyduje o jego funkcjonalności i trwałości. Zabawka powinna być wykonana w taki sposób, aby bez problemu docierała do łechtaczki i punktu g. Musi być również trwały i gładki.

Werdykt

Ze wszystkich pięciu opcji polecamy Lovense Lush 2, jeśli szukasz najlepszego wibratora do długich dystansów.

Pozwala łatwo połączyć się ze swoim partnerem za pomocą ustawienia dalekiego zasięgu w aplikacji Lovense i cieszyć się intensywnymi wibracjami, które prowadzą do orgazmu. Możesz także oczekiwać nieprzerwanych połączeń w dowolnym momencie, gdy chcesz, aby ta zabawka spełniła swoje pragnienia.

Jednak w przypadku intensywnych orgazmów zabawka erotyczna Vibease będzie ci dobrze służyć. Podsumowując, z Lovense Lush 2 nigdy się nie pomylisz.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *